Výkec

Anketa

25. března 2012 v 13:33 | Domi(Nika)

Domi(Nika): Ahoj lidičky...takže předem bych se chtěla omluvit za mojí pasivitu, nějak se mi nechtějí psát povídky..no nechtějí to není ten správný výraz, ale čert to vem..z krátka a dobře dávám sen anketu, abych věděla kterou povídku máte "nejradši" a chcete aby byla dokončená. Máte na výběr ze tří (V jednotě je síla v možnostech není, protože jí píšu s Yuri). A taky jsem se rozhodla "vymést prach" z rubrik (např. Super Junior, other K-Pop, videa atd.) a něco do nich konečně dát. (už bylo na čase, co?? xD). Fajn tak hlasujte, hlasujte a hlasujte.
P.S. Výsledky budou zveřejněny 27.3. v 18:00 (pokud na to nazapomenu xD)

Oficiální oznámení

25. února 2012 v 18:09 | Domi(Nika)

Domi(Nika): Takže je tu první oficiální oznámení. A tím oficiálním oznámením je pozastavení. Nepozastavuji celý blog, ale jenom jednu z povídek. A tou povídkou myslím Únos. Vím, že to je jedna z povídek, kterou "máte rádi", ale opravdu to jinak nejde, protože nemám žádné nápady. Ale slibuju, že až mě něco napadne hned to sepíšu a hodím vám to sem. Příští týden mám prázdniny a tak se pokusím aspoň ke každé z povídek něco napsat. Doufám, že se na mě nezlobíte.

Krize

12. února 2012 v 19:04 | Domi(Nika)
Domi(Nika): Eh tak koukám, že mám krizi. Nemyslím krizi středního věku (tak stará zase nejsem je mi 16 xD), ale spisovatelskou krizi. Vůbec nevím jak pokračovat v dalších dílech. Možná, že bych dokázala něco sesmolit k V jednotě je síla, ale nic víc. Takže jestli jste naštváni, že jsem nic nepřidala tak mě prosím omluvte.

Saranghae =*

Top 3

24. ledna 2012 v 18:36 | Domi(Nika)
Domi(Nika): Napadlo mě, že bych sem mohla hodit pár kluků, kteří jsou nedílnou součástí mého života. Nazývám je........chvíle napětí...........Top3 xD.

Nedostatek času

21. ledna 2012 v 12:59 | Domi(Nika)
Domi(Nika): Milý čtenáři, předem se chci omluvit za nepřidávání dalších dílů Únosu a On je žena, protože poslední dobou nemám žádný, ale vůbec žádný čas na psaní. Je pololetí a já se snažila dostat se na trojky, což se mi skoro všude povedlo až u fyziky kde dostanu 4. Ale je jenom pololetí a do konce školního roku to vytáhnu. Taky musím pracovat na ročníkové práci, což je ta nejblbější věc na světě xD. Ale slibuju vám, že se pokusím udělat, co se dá. Zatím jsem si koupila 160ti stránkový blok a ve škole o hodinách trochu začala psát =D.
S pozdravem Nika

Chyba

9. ledna 2012 v 18:17 | Domi(Nika)
Takže vzpomínáte na moje yaoi??? Asi určitě, protože to byla ta odfláknutá jednorázovka, co jsem se opovážila dát na blog. Doufám, že to nebudete brát jako vymlouvání *snaží se to ututlat*, ale byl večer já byla unavená a chtěla jsem to mít z krku, ale to se změní a já napíšu yaoi a bude lepší než tamta rychlovka. A to vám slavnostně slibuju. xD Ale nwm kdy to napíšu, protože nemám čas. Heh.

Happy New Year

31. prosince 2011 v 12:03 | Domi(Nika)
Domi(Nika):
Zdravím čtenáři
chci vám popřát šťastné vkročení do Nového roku a ať se vám daří na, co sáhnete.

Musím poděkovat holkám ze SarangHae my family..., že mě dokáží podržet i rozesmát a především jsou to ty nejlepší kamarádky, které bych za nic nevyměnila.

Taky sem si musela dát novoroční předsevzetí a, že jich mám. Nebudu je vypisovat jinak by jste buď umřeli smíchy nebo umřeli nudou, takže je sem nepíšu pro vaše dobro =D

Též jsem ráda, že čtete moje povídky. Mám pro vás překvapení. Chcete ho slyšet? Určitě jo. =D Mám spoustu nových nápadů na kapitolovky a bacha (doufám, že sedíte) začnu psát yaoi. =D

Nenapsala jsem toho sice moc, i když mám toho co říct, ale hlavní je, že vás mám všechny ráda a jsem za vaše přátelství ohromně vděčná.
Takže ještě jednou přeji vám ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK A MNOHO ÚSPĚCHŮ
Saranghae =*

Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 9:16 | Domi(Nika)
Přeju vám všem Veselé Vánoce, hodně dárků a vánoční pohody. A dávám jsem pár obrázečků s vánoční tématikou.

Omluva

11. listopadu 2011 v 16:47
Domi(Nika): Chci se omluvit za nepřítomnost na blogu. Mám dost práce, jak ve škole tak doma a nestíhám psát. Možná se nějaké povídky dočkáte večer, ale neslibuju na 1OO%.

Ahoj

28. října 2011 v 15:28
Ahoj já se jmenuju Dominika. Bydlím v České Lípě. Poslouchám K-Pop, moje nejoblíbenější skupina je Super Junior a člen Kyuhyun. Na blogu budu uveřejňovat svoje povídky, obrázky a spoustu dalšího. Jsem tu nová takže mi bude chvíli trvat naž se tady zorientuju tak mějte se mnou trpělivost. =)
 
 

Reklama