Životní šance-04

16. června 2012 v 23:01 | Domi(Nika) |  Kapitolovky

Domi(Nika): Ehm ehm první, co vám chci říct, že máte povolení po mě házet cokoliv, co je při ruce xD. Omlouvám se, že jsem dlóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóuho nic nepřidala, ale měla jsem problémy se školou tak jsem vůbec nastíhala, ale nějak jsem se usmyslela, že by bylo dobré něco napsat.
Fajn neusmyslela jsem se, ale Naomi slibuje 1 díl jedné její povídky a řekla, že ho napíše až já napíšu ŽŠ xD (trouchu zmate co? xD) No tenhle díl je divný, ale hlavně, že je xD. Tak hurá do toho hnusu xD.


"Tak jak se vám u nás líbí?", zeptá se Siwon.
"Je to tu skvělý", řekne Haney a ostatní jenom přikyvují.
"To jsem rád. Takže dneska vás rozdělím do skupin a s klukama se zaměříme na různé oblasti vašeho výcviku. Yuri a G-Monn se dneska budou učit bojovat se zbraněmi. Amari, Haney a Lee Hyo Nao se budou učit bojová umění. Elisha a Nika se odeberou dolů do garáží omrknout naše autíčka, letadla, motorky a vše ostatní. A Han HyoLu ty půjdeš do naší kybermístnosti a naši technici ti ukážou všechno, co tam máme. Až budete mít každá za sebou jednotlivý výcvik, teprve potom budete moct do akce. Tak to by mělo být vše."
"A co já s Maruko?" zeptá se Anna, když je Siwon nikam nezařadí.
"Ah ano, vy dvě půjdete k našemu návrháři a necháte si udělat speciální výstroj."
Pak Siwon kývne na Yuri a G-Monn: "Vy dvě teď půjdete se mnou. Vy ostatní tu počkejte a kluci si pro vás přijdou."

Yuri a G-Monn
Siwon nás zavede do tělocvičny, kde na nás čeká Hae a Mir
"Zkoušeli jste někdy nějaké útoky s tyčemi či nunčaky nebo s něčím jiným?" zeptá se Mir.
"Eh ne", odpoví Yuri.
Hae s Mirem si mezi sebou něco řeknou a pak si Hae si vezme Yuri k sobě a jdou k bambusovým tyčím. Jednu ji podá do ruky a druhou si vezme. Ukáže ji, jak má strávně stát a držet tyč (pozn. aut.: nechci dole vidět nějaké připomínky k držení tyče!! xD). Když Hae udělá několik útoků a obranných kroků ukáže Yuri, jak a co má udělat. Překvapivě to Yuri jde a Hae se vítězně pousměje.
Na druhé straně tělocvičny ukazuje Mir G-Monn jak zacházet s nunčaky. Zezačátku se G-Monn několikrát ošklivě praští do zad, rukou a do hlavy, ale pak přijde na všechny pohyby a triky a taky ji to jde. Mir se usměje.
HNHa

Amari, Haney a Lee Hyo Nao
Netrvá to ani pět minut, když si pro nás všechny přijdou kluci. Nás tři má na starosti Zhoumi,
Jaejoong a Taemin. Vezmou nás do veliké místnosti a začnou nám ukazovat chvaty. Máme štěstí, že jsme se párkrát dívali na Niku s Elishou jinak bychom se asi dost ztrapnily. Kluci z nás mají očividně radost, protože nám trénink zkrátí asi o půl hodinky.

Elisha a Nika
Když nás Kim Bum a Lee Joon přivedou do garáží, zůstaneme údivem stát na místě. V garáži mají několik nádherných motorek, sportovních aut, tanků, helikoptér, letadel a několik virtuálních tréninkových místností. Podíváme se na sebe s Elishou a obě se ušklíbneme. Každá se vydáme k jiným strojům. Nika k motorkám a k autům a Elisha k helikoptéře s letadlem. Pak se sejdeme u tanku, který si následně také prohlédneme. Když jsme hotovy s prohlídkou, jdeme zpátky za kluky. Každý z nich je v jiné tréninkové místnosti. Nika se dneska bude zaměřovat na pilotování helikoptéry a Elisha řízení tanku.

Han HyoLu
Když pro mě přijde Heechul divně se na mě ušklíbne. Já se na něj pouze zamračím a jdu za ním do tý místnosti, jak říkal Siwon. Když vstoupím dovnitř, ohromeně zapískám. Čekala jsem malý kumbál se spoustou kabelů a bůh ví čeho, ale dost jsem se spletla. Je tu spousta počítačů a všeho potřebného vybavení. Nevím kam se mám jít dřív podívat, když mě upoutá klučina sedící za počítačem. Divoce do něj buší. Podivím se a jdu se za tím podívat. Heechula nechám u dveří a dál si ho nevšímám. Když dojdu ke chlapci, zjistím proč je tak naštvaný. Očima sjedu monitor. Očividně je to nováček a tohle je součást jeho výcviku, protože když jsem si prohlížela okno, co mu vyskočilo, ihned jsem rozpoznala, o co se jedná. Počítač mu napadl primitivní virus a očividně si chlapec nemůže poradit. Nejdřív jsem ho chtěla v tom nechat, ale když jsem viděla v odrazu monitoru jeho andělskou tvářičku, smilovala jsem se nad ním. Sehnula jsem se nad počítač a vyvolala příkazový řádek. Do něj jsem napsala několik slov a virus byl bezpečně zlikvidován. Chlapec na mě pohlédl.
"Děkuji."
"Není zač", usměji se a jen tak tak se držím, abych ho neumačkala jakej je to ňuník.
"A jak se jmenuješ?"
"Ry-Ryeowook", zakoktá.
"Híík", vypísknu a Wook se na mě divně podívá.
Já se otočím a rozhlídnu se po místnosti, abych si našla volné místo pro mě a moje vlastní vybaveníčko.

Anna a Maruko
Bang Yong Guk a SungGyu nás odvedou k nějakému muži, který nám vezme míry a řekne, abychom přišli za dvě hodiny na zkoušku.
"Tak co budeme dělat?", zeptá se Anna a Maruko se jenom uculí.
"No já bych si ráda dočetla tu knížku a podle mě ten obrázek by tak něco potřeboval", mrkne na mě Maruko a já jenom souhlasně přikývnu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maknae Yuri Maknae Yuri | 16. června 2012 v 23:28 | Reagovat

Wuááá! :3 Konečně! I když já mám co říkat.. Ještě jsem nenapsala další díl jednoty =-=""  A jiank boží! :3

2 Jaera Jaera | Web | 17. června 2012 v 0:52 | Reagovat

Hehehe, konečně jsem se dočkala, tak doufám, že další dílek ti tak dlouho trvat nebude, jinak úplně zruším GLAC :D :D :D *zákeřně se šklebí*
Tak... a máš to.... a chci už tu pusu konečně od Bangieho :D :-D  :-D  :-D

3 Nao-chan Nao-chan | 17. června 2012 v 11:56 | Reagovat

kruci! Nesnáším tě! xP Ale nečekej, že ten díl bude nějak brzo bo jsem teprv v půlce xD ale, že si to ty, tak ještě dneska začnu psát a zkusím to dopsat co nejdřív :D jo a jinak...to mě budeš furt oslovovat celím jménem? :D jako i s příjmením? :D nestačí jen Nao? :D

4 Gaby Gaby | Web | 17. června 2012 v 17:11 | Reagovat

Vidíš jak to jde, když se chce :D

5 Yoko-chan Yoko-chan | E-mail | Web | 17. června 2012 v 22:34 | Reagovat

Krásný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama