Něco nového

17. dubna 2012 v 21:44 | Domi(Nika) |  Kapitolovky
Domi(Nika): Ahoj lidičky. Hrozně moc se vám omlouvám za mojí nepřítomnost, ale poslední dobou mám náladu na bodu mrazu. Ale doufám, že tímhle vám trošku zvednu náladu. Nebudu vám nic prozrazovat dopředu, takže si to budete muset přečíst, tak s chutí do toho.


Stojím nad hlubokou propastí. Jsem rozhodnutá. Skočím. Zvážila jsem všechny pro a proti. Zvítězilo pro. Nechtěla jsem, aby můj život skončil takhle brzo, ale zřejmě nemám na vybranou. Pomalými kroky se přesunu až k okraji. Ještě se podívám dolů, abych zjistila, jestli je propast dost hluboká, aby byla moje smrt zaručená. Fajn, je hluboká dost. Otočím se zády k ní zády, roztáhnu ruce a zavřu oči. Ucítím studený vítr ve své tváři a zároveň stékající slzu. Zhluboka se nadechnu a s výdechem začnu pomalu padat. Čekám, až se mé nohy odlepí od země, ale nic se neděje. Po chvíli si uvědomím, že mě někdo drží okolo pasu. Otevřu oči a párkrát zamrkám, abych zahnala slzy a viděla do tváře osobě, co mě drží. Zvláštní. Tvář má celou rozmazanou. Jenom podle obrysu těla zjistím, že se jedná o muže.
"Kdo jsi?"
Nic neřekne, ale za to mě překvapí, co udělá.
Obejme mě. Je to silné objetí plné něhy a lásky.
Přeji si, aby tento okamžik neskončil, ale k mé smůle mě pustí a otočí se k odchodu.
"Počkej", křiknu za ním, "neodpověděl jsi mi na otázku! Kdo jsi?"
"Mé jméno znát nepotřebuješ", řekne a s tím se ztratí v husté mlze.
Chci jít za ním, ale nestihnu udělat jediný krok a půda pode mnou se zhroutí a já začnu padat.
"Áááááááá." Vzbudím se s výkřikem a celá zpocená.
"Kruci, co to bylo!"
Podívám se na budík.
"Sakra zaspala jsem."
Rychle se vyhrabu z postele. Hodím rychlou sprchu. Obléknu si školní uniformu, vlasy hodím do culíku, v kuchyni chňapnu po jablku, v pokoji čapnu tašku a s větrem v zádech uháním do školy. Jen tak tak to stihnu před příchodem učitele. Udýchaně se svalím do své lavice a v tu chvíli učitel vejde. A není sám. Následuje ho nějaký kluk.

Fajne takže, teď chci, abyste mi do komentů napsali jestli to má nějakou budoucnost nebo ne. xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 JaeRa JaeRa | Web | 17. dubna 2012 v 22:06 | Reagovat

Kyáááááááááááááááá.... a že je to Kyu, že jo? že jo? že JOOOO????? Muhahaha... jako byla jsem napnutá jak trenky... jak je možné, žes to takhle usekla??? okamžitě sem nakul pokráčko.... šupito presto :D :-D

2 Nao-chan Nao-chan | 17. dubna 2012 v 22:25 | Reagovat

hehe...chtěla jsem napsat doslova to stejné jako JaeRa :D nevadí :D tak si předsavuj, že jsem napsala to samé jako ona (na mobilu mi to nejde zkopírovat :D) a dodám ještě to, že seš v psaní čím dál lepší! :) Ten začátek byl dokonalý! Takže si s pokráčkem švihni! Stejně jako s Životní šancí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama