V jednotě je síla 5.díl

17. listopadu 2011 v 19:50 |  Kapitolovky
Domi(Nika): takže další hňa dílek od YuriEianla
No super. Máme to ty kluky naučit. Pozoruju Jaeru a zadržuju smích. Jo, v poslední době je trochu drsná, ale je to kvůli tomu, že jsme neporazily ty kluky. Pořád jsem pozorovala Jaeru. Přišla jsem k ní. Ona vrčí. Málem jsem vybouchla smíchy. "Nevrč!" houkla jsem na ni a lekla se. Otočila se na mě a dívala se dost vražedně, tak jsem se radši otočila, ale vrazila jsem do toho kluka, se kterým mám být. "Au!" řekla jsem a chytla se za hlavu. Zasmál se. "Naučíš mě to?" zeptal se. Vypadal mile, ale stejně je to pořád můj soupeř.

Eidebo
Eunhyuk: "Takže ty jsi leader skupiny?" zeptal jsem se jí. Vrčela..Přišlo mi to roztomilý. "Proč bych ti to měla říkat?" odeskla. "Je leader skupiny. Stejně jako ty. Možná proto mezi sebou tak soupeříte." usmál se Zhou Mi. "Musel jsi mě prozradit?! To není fér!" naštvala se Jaera a podívala se na Haney. "Jaero klid." usmála se Haney. "A další věc! Moje jméno nemělo být prozrazeno!" Haney i Zhou Mi se smáli. "Tak Jaera.." řekl jsem si pro sebe.
Siwon: "Jsem Siwon." představil jsem se. "Elish." řekla a dál mě učila kroky. "Kdo tu choreografii vymyslel? Ty?" zeptal jsem se Elish. "Ne, já ne. To Yuri." mile se usmála a dál mě učila. Jenom jsem přikývl. Bylo to vážně lehký.

Eianla
Gaby: V tancování mě přerušilo to roztomilé stvoření. "Prozradíš mi tvoje jméno?" zeptal se a podíval se mi zpříma do očí. Uhnula jsem pohledem. "Gaby." zašeptala jsem a cítila, jak mi rudnou tváře. "Hezké jméno." usmál se. "Moje jméno je Sungmin." Tak Sungmin?

Nika:
Šlo mu to, ale pořád nevím jeho jméno. "Co ve skupině děláš? Jenom tancuješ?" zeptal se mě najednou. "Ne, mixuju písničky." odpověděla jsem. "Kyuhyun jméno mé. Taky mixuju písničky." usmál se. Z jeho úsměvu se mi málem podlomily kolena.

Naomi:
"Yesung.." řekl a podal mi ruku. "Ehm..Naomi.." odpověděla jsem a potřásli jsme si rukou. Chvilku jsme si jenom dívali do očí a vypadalo to, že Yesung chce něco říct, ale byl potichu. "Ta choreografie je vážně lehká." usmál se. "Jo, tak mi to ukaž." řekla jsem a změřila si ho pohledem. Ukázal mi to. "Ha! Je to blbě!" Podíval se na mě a oba jsme se začali. Vždyť je v pohodě.

Ayumi
"Umíte tancovat." řekl mi. "Jo, taky si myslím. Můžu znát tvoje jméno?" zeptala jsem se ho. "Ryeowook." usmál se. "Ayumi." usmála jsem se. "Vážně jste dobrý. A omluv Eunhyuka. Chce jet do Ameriky soutěžit, proto se tak chová." řekl mi. Tahle informace mi chyběla! "Aha. Jo, to je v pohodě." mávla jsem rukou a podívala jsem se na Jaeru.

Lulí
On mě začíná vytáčet, ale zároveň mě k němu něco přitahuje. Jeho drzej tón se mi tak líbí! Vím, že se jmenuje Heechul. Vím to proto, že na něho někdo volal. Asi by mi jméno neřekl. Já z něj něco vytáhnu! A začala jsem se s ním hádat. Přece musím chránit svou skupinu!

Yuri
Tancovala jsem, ale nedávala jsem pozor. Pozorovala jsem holky, jak se baví. Například Naomi se bavila skvěle, Ayumi taky. Lulí se hádala a Jaera taky. "Je to lehký!" řekl mi ten kluk, se kterým jsem měla tancovat. Neznám ani jeho jméno! "Tak mi to ukaž!" řekla jsem a o krok jsem ustoupila. Zatancoval to. A bez chyby! "Kdo to vymýšlel? Je to tak lehký!" zasmál se. Idiote! Vymýšlela jsem to já!, pomyslela jsem si. "Já.." řekla jsem klidně, ale byla jsem naštvaná. "To jsem si mohl myslet!" Byla jsem ticho. Nechci mu udělat tu radost, takže jsem se nerozčilovala. "Nemáš žádný námitky?" provokoval. On vážně provokuje. "Vsadil bych se, že vymyslím lepší choreografii než ty!" usmál se. "Tohle je výzva k battle dance! Teď hned!" řekla jsem mu. Holky i kluci se na mě podívali. "Yuri, to nemyslíš vážně!" řekla Jaera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayumi a Yori Ayumi a Yori | Web | 18. listopadu 2011 v 14:16 | Reagovat

BOžie!!!! Výborne!!!!! Vynikajúce!!! :-*

2 Nao-chan Nao-chan | Web | 18. listopadu 2011 v 20:37 | Reagovat

Yuri! To snad nemyslíš vážně!! Battle? Teď hned? doufám, že to bude choreo, které Eidebu vyrazí dech! :D Domi dalšíí dílek! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama