V jednotě je síla 3. díl

14. listopadu 2011 v 17:21 | Yuri |  Kapitolovky
Domi(Nika): Yiru napsala třetí dílek a je hňa =D


Eianla
"Holky, porazíme je!" řekla Jaera a udělaly jsme skupinové objetí. Potom jsme se podívaly na ty kluky. Zastavil se mi dech, když jsem je viděla. Podívala jsem se na holky a měly stejné výrazy jako já. Někdo pustil náš mix a začaly jsme tancovat. Udýchaně jsme skončily a ustoupily jsme bokem, abychom daly prostor těm klukům.
Gaby:
Ten, co se ze začátku trochu motal je strašně roztomilej. Neviděla jsem hezčí kluky. Myslím, že nemáme moc šancí na výhru. Byli úžasní a dívala jsem se z jednoho na druhého. Viděla jsem holky, jak se dívají na jednotlivé kluky. No super. Nejsem jediná, koho tahle skupina kluků zaujala.
Elisha:
Nemohla jsem uvěřit svým očím. Vždyť tohle nejsou lidi! Tohle jsou krásná andělská stvoření! Hlavně ten vysoký s havraními vlasy, a který má nejvíc svalů.
Lulí:
Je to možný? Ten kluk s tím drzým výrazem je k nakousnutí.
Eidebo
Hyuk:
Byli jsme už dost udýchaní, ale i přesto jsme bezchybně dotancovali poslední kroky k písničce. Myslím si, že jsme byli skvělí, ale ty holky taky. Zajímalo by mě, jak to všechno dopadne. Všiml jsem si, že ty holky nás celou dobu pozorují. Myslím ne takovým tím výrazem, který říká Ježiši, ti jsou hrozní, hned je porazíme. Byl to jiný výraz. Výraz, který ve mně vyvolával zvláštní pocit. Stoupli jsme si naproti nim a prohlíželi jsme si je všichni od hlavy k patě. Oni dělali úplně to stejný. Dosud jsme s nimi nesoupeřili, až teď. Bude to těžký boj. Jedou taky do té Ameriky?
Wookie:
Bože, jsou tak roztomilý a hlavně dobrý. Jedna holka, která byla pořád uprostřed, se na mě dívala. Co se to tady sakra děje?! Je to zvláštní pocit, když se s nikým "nehádáme". Vážně se tady něco děje. Nedívají se na nás jako ostatní naši soupeři. Dívají se tak, tak… nedá se to popsat. Je tady další otázka… Porazíme je?
Heechul:
Co to je za skupinu? Kde se tady ty holky vzaly? Proč jsme o nich nikdy dřív neslyšeli? Ta, co skákala přes ty dvě, byla skvělá. Už to vypadalo, že to nedokáže, ale její skok byl víc než povedený. Sakra! Ještě se na nás tak divně dívaly! Má to být nějakej vtip? Ne, tohle nemůže být vtip. Přece v battlových soutěžích se vtipy nedělají. Musíme vyhrát!
Eianla
Yuri:
Tak tohle jsou Eidebo? Proč jsem měla pocit, že jsou lepší než my? Možná to tak i je. Ne, my nad těmahle kluky určitě vyhrajeme! Teď stojí naproti nám a prohlížíme se od hlavy k patě. "Počkejte chvilku!" promluvil zase ten chlápek. Všichni se na něho zase podívali. Teď se dozvíme, kdo vyhrál. Ale vypadá to celkem nadějně. "Musím říct, že to je těžký boj." napínal nás. "Je to nerozhodně! Cena bude oběma skupinám rozdělena!" Podívaly jsme se na sebe a potom jsme se podívaly na ty kluky. Oni udělali to stejné. "Gratuluju." řekl blonďáček. "Jo, i já gratuluju." řekla Jaera, ale ta to myslela na rozdíl od blonďáčka upřímně. Každý kluk si stoupl k jedné holce a dívaly si zpříma do očí. Blonďáček si hleděl do očí s Jaerou a vypadalo to, že se porvou.
Jaera
Děláš si srandu?! Ten blonďák mě štve, ale zároveň mě tak nějak zajímá. Takže on je podle všeho leader skupiny, že? Dívali jsme si zpříma do očí a měla jsem chuť po něm skočit a něco mu udělat. Proč se k nám choval takhle? Asi kvůli tomu, že jsme "jenom" holky.
Nika
Ach bože! To se mi snad zdá. Stojím tady uprostřed klubu a dívám se do očí jednomu klukovi ze skupiny, proti které jsme právě tancovali. Tohle je velmi zvláštní situace. Zdá se mi, že má podobnou roli ve skupině jako já. Mám pocit, že právě on udělal tenhle mix, na kterej tancovali.
Eidebo: Sungmin
V klubu je teplo. Nebo se mi to zdá? Mezi Hyukem a tou holkou to trochu vře, protože tohle moc nedělá. Dělá to vždy, když cítí nespravedlnost. Když si myslí, že jsme měli vyhrát jenom my. Ale já jsem jiného názoru. Měli vyhrát i ty holky, což se stalo. Byly dobrý a ta, které se dívám do očí a stojím naproti ní je rozkošná. Možná budou v pohodě, ale nevím, jestli by bylo dobrý, abych se s nimi bavil. Hyuk by asi vyváděl. Nakonec je jenom moje věc s, kým se bavím. Musel jsem se pousmát, ale tak, aby to ta rozkošná holka neviděla. Chtěl jsem znát její jméno, ale teď se jí ptát nemůžu. Teď opravdu ne. Jasně! Až tohle všechno skončí, najdu si ji někde venku, až bude odcházet. Jo, takhle to udělám!
Yesung
Velmi, velmi zvláštní situace. Zdá se mi to nebo stojím opravdu jenom já a ta holka bokem? Všiml jsem si, že mě pozorovala, když jsme tancovali. Podíval jsem se po ostatních, ale asi vážně stojím bokem. Dívali jsme se na sebe, ale ne s takovou nenávistí jako ostatní. Nenápadně jsem jí zamával a ona mi zamávala zpátky. "Děláte si srandu nebo se vážně chcete porvat?" ozval se zase ten mužský hlas. "Jdeme kluci!" zavelel Hyuk a odešli jsme společně s ním. Pořád jsem musel myslet na tu skupinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nao-chan Nao-chan | Web | 16. listopadu 2011 v 15:39 | Reagovat

hééééj :D dobře my :D je to nerozhodně holky :D aspoň víme, že jsme dobrý :D ale no tak mamko! Neškádlete se s taťkou! :D jehéééé, Domi šoupni si s dalším dílem bo tohle nevydržím :D už se nemůžu dočkat :) A únosu taky ne :D

2 Ayumi a Yori Ayumi a Yori | Web | 17. listopadu 2011 v 19:16 | Reagovat

To bolo také napäté!!! Ale gratulujem nám, že sme vyhrali :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama